Producenci
Regulamin

                                        

                                             Regulamin w wersji Beta  i może ulec małej zmianie

 

 

                                                         Regulamin Sklepu Internetowego

Sklep Internetowy, działający pod adresem etusz24.pl prowadzony jest przez

Firmę MBM Marek Sarzyński wpisaną przez Wójta Gminy Trzebownisko do Ewidencji Działalności Gospodarczej nr NIP :813-124-10-91, nr Regon ,690407974 z siedzibą 36-002 Jasionka Stobierna 381.

tel. 602656328

e-mail: marek-es@wp.pl

1. Informacje ogólne

1) Firma przetwarza podane dane wyłącznie w celach zrealizowania zamówienia i wystawienia dokumentów sprzedaży. Podane dane nie są przetwarzane w celach marketingowych bez wiedzy i zgody ich właścicieli.

2) Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są cenami brutto

i zawierają podatek VAT.

2. Korzystanie z serwisu

1) Każdy użytkownik podczas składania zamówienia lub rejestrując się w sklepie internetowym jest proszony o podanie prawidłowych danych w celu prawidłowego i jak najszybszego zrealizowania zamówienia Zastrzegamy sobie prawo do weryfikowania danych osobowych drogą telefoniczną.

2) Klient ma prawo usunąć swoje konto w dowolnym momencie.

3. Zamówienia

1)Widoczne na naszej stronie stany magazynowe , są informacjami podawanymi w systemie sklepu i mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego. Opis produktu ma charakter informacyjny.

Ceny oraz dostępność towarów są aktualizowane raz dziennie. Ze względu na ciągły charakter sprzedaży oraz wpływające na bieżąco zamówienia zalecamy przed opłaceniem przez Państwa zamówienia o kontakt w celu potwierdzenia dostępności .

2)Jeżeli zamówiony towar znajduje się w naszym magazynie a zamówienie zostanie przez nas potwierdzone, zobowiązujemy się zrealizować zamówienie w ciągu 1-3 dni roboczych od jego złożenia.

3) Jeżeli zamówiony towar nie znajduje się w naszym magazynie, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć o czym zostaną Państwo niezwłocznie powiadomieni po otrzymaniu przez nas zamówienia.

4) Zamówienie w naszym sklepie może przyjąć różne statusy:

Zamówienie przyjęte - Zamówienie zostało zarejestrowane w naszym systemie. Zamówienie potwierdzone - Zamówienie zostało zweryfikowane przez handlowca

Gotowe do odbioru - zakupiony towar został przygotowany i oczekuje na odbiór przez klienta.

Zamówienie wysłane - Status informuje, że towar został wysłany. Czas realizacji jest uzależniony od przewoźnika.

Zamówienie zrealizowane

Zamówienie anulowane - Zamówienie zostało z woli klienta lub z powodu innych okoliczności anulowane.

 Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A

 

Informacja o cenach opłaty za przesyłki są umieszczone w zakładce dotyczącej wysyłek

W przypadku braku towaru na magazynie, kupujący zostanie poinformowany o wydłużonym czasie realizacji zamówienia, oraz jego orientacyjnym terminie realizacji. Każde zamówienie może być przez zamawiającego anulowane, kiedy posiada ono status "Zamówienie przyjęte" lub "Zamówienie przetwarzane". Jeżeli paczka została już wysłana, klient zobowiązany jest ją odebrać, zgodnie o ustawą o świadczeniu usług na odległość z dnia 18 lipca 2002r. (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204).

Reklamacje.

Uszkodzenia przesyłki należy zgłosić do nas niezwłocznie i sporządzić z kurierem odpowiednią notatkę lub odmówić przyjęcia przesyłki. Przekażemy informacje o dalszej procedurze reklamacyjnej. Dokładamy wszelkich starań aby wysyłane przez nas paczki były odpowiednio zabezpieczone.

Zakupione produkty można zgłosić do zwrotu w  terminie 14 dni od momentu otrzymania bez podawania przyczyn.

Ubieganie o zwrot prosimy zgłosić telefonicznie lub przesłać wiadomość na marek-es@wp.pl , po zgłoszeniu zwrotu oczekujemy na odesłanie zakupionych towarów. Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej w terminie do 7 dni dokonamy zwrotu kwoty wydatkowanej na zakupy wraz z kosztami przesyłki zwrotnej jeżeli ponosił je kupujący.

Zwroty należy przesyłać na adres firmy

Firma MBM Marek Sarzyński

36-002 Jasionka Stobierna 381

Jeżeli korzystając z formy płatności "Płatne przy odbiorze" klient nie odbierze paczki w terminie, ta możliwość płatności przy odbiorze zostanie dla niego zablokowana.

4. Zwrot towaru zakupionego poza lokalem

Zgodnie z ustawą "Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. nr 22, poz. 271)" klient ma prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni od daty otrzymania w stanie nieuszkodzonym . Zwrot środków za zakupiony towar nastąpi na podany przez klienta rachunek bankowy w ciągu 10 dni roboczych od dnia ustalenia zwrotu należności.

 

5. Płatności

Sposoby płatności są przedstawiane podczas składania zamówienia.

Aktualnie zapłaty za dokonane zamówienie można dokonać w następujących formach:

Płatność przy odbiorze towaru;

Przedpłata na konto po uzgodnieniu

Płatność przelewem on-line

Płatność karta kredytowa

Płatność przelewem z odroczonym terminem dla stałych klientów (firm);

W przypadku nie uregulowania płatności w terminie 21 dni od daty złożenia zamówienia, zostaje ono anulowane.

6. Nasza oferta

Przedstawiona Państwu oferta towarów w naszym sklepie zawiera wiele danych dotyczących, specyfikacji produktów, korzystamy ze sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, które może generować błędy niestety nie jesteśmy wstanie zagwarantować, iż wszystkie informacje są pełne i zgodne z stanem faktycznym. Dane o produktach otrzymujemy od producentów i staramy się je wprowadzać poprawnie.

Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Ceny podawane w naszym sklepie internetowym są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

Sklep zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku długotrwałej niedostępności zamówionego towaru u dostawców lub z powodu innych przyczyn. W szczególności dotyczy to przypadku, w którym na skutek pomyłki lub usterki technicznej wystąpiłaby oczywista i rażąca niezgodność ceny lub danych prezentowanego produktu .
Regulację dotycząca zakupów na odległość precyzuje Ustawa z 2 marca 2000 roku.

 Wszystkie zastrzeżone znaki towarowe należą do ich właścicieli z zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych dla określenia kompatybilności produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl